KAMUOYUNA

TARİŞ olarak yapılan saldırılara karşı kamuoyunu aydınlatmak amacıyla yaptığımız açıklamalar karşısında satılık, gazeteci bile olmayan şahsiyetler kendilerini muhatap aldığımızı düşünmesinler. TARİŞ bu şahsiyetleri muhatap almayacak kadar büyük bir kuruluştur.

Maksatlı bu yayınlarda ısrarla Yavuzlar şirketinin adı geçmektedir. Bu yayınları ihaleye katılıp ihale şartlarını kasten yerine getirmeyip ihalemizi manipüle etmeye çalışan Yavuzlar şirketinin yaptırdığı kanaati kooperatifimizde hâsıl olmuştur.

İncir kooperatifine ait arazinin kat karşılığı inşaat sözleşmesinin nasıl yapıldığının, inşaat süresinin aylar geçmesine rağmen halen inşaatların neden bitmediğinin, İncir kooperatifi ihalesine kaç firmanın katıldığının, ihalenin ilana çıkıp çıkmadığının Yavuzlar şirketinin İncir kooperatifine bugüne kadar gecikme tazminatı olarak bedel ödeyip ödemediğinin, 50 ay geçmesine rağmen inşaatların henüz bitmemiş olması sebebiyle uğranılan zararın sorgulanması gerekir iken, yasalara uygun şeffaf ihalemizi sorgulamak kimsenin haddine değildir.

İncir kooperatifinin Yavuzlar şirketi ile yapmış olduğu kat karşılığı inşaat sözleşmesinin ne şekilde yapıldığının, mevzuata uygun olup olmadığının incelenmesi için bakanlık nezdinde girişimlerde bulunacağımızı kamuoyuna saygıyla duyurulur.

S.S. 131 No’lu Söke TARİŞ Pamuk ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Adına Başkan

İsmail ÖZER

İLETİŞİM

TEL: (0256) 518 10 18

ADRES: YENİCAMİ MAHALLESİ ADNAN KAHVECİ CADDESİ NO:14 SÖKE/AYDIN

© S.S. 131 NOLU SÖKE PAMUK VE YAĞLI TOHUMLAR TARIM SATIŞ KOOPERATİFİ